Projekt Českého svazu curlingu

Letní třesk 2022

Curlingový kurz pro začátečníky v Praze.

Kdy? 2. – 4. září

Tradiční letní akce, která se skládá z curlingového kurzu pro začátečníky a ze školení trenérů II. a III. třídy. Termín přihlášek je stanoven na 1. srpna.

Třesk pořádají Jakub Bareš, Jiří Snítil a Vladimír Černovský.


? Curlingový kurz

Svým obsahem bude zaměřen pro začínající a mírně pokročilé curlery z řad juniorů (maximálně 21. let v době konání Třesku 2022) i dospělých nadšenců. Dále se budeme snažit udržet pohromadě případně celé přihlášené týmy. A také i letos se více zaměříme na
disciplínu Mixed Doubles (MD)

Stejně jako v předcházejících letech Vás rozdělíme do několika skupin. S každou skupinou budou pracovat minimálně jeden zkušený trenér a minimálně jeden instruktor (většinou z řad budoucích trenérů). Tak budeme moci přizpůsobit náplň tréninku a přístup trenérů Vašemu věku a výkonnosti. Kurz povedou trenéři curlingu II. a III. třídy, popřípadě trenéři SCM a reprezentací – a to „olympijský trenér“ našich úspěšných reprezentantů.

Přihláška
Přihlašujte se přes formulář do 1. 8. 2022. Obratem Vám přihlášku potvrdíme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu a vy budete mít 14 dní na zaplacení kurzovného. Nezapomeňte, že hraje jen prvních 48 přihlášených, kteří zaplatili cenu kurzu!

V případě dotazů kontaktujte sekretáře ČSC Miloše Plzáka, tel: 605 863 072, e-mail: secretary@curling.cz

Kurzovné
junioři: 1250,- pro členy ČSC, 1500,- pro nečleny ČSC
dospělí: 2500,- pro členy ČSC, 3000,- pro nečleny ČSC

Podrobné informace naleznete v pozvánce


? Školení trenérů II. a III. třídy

Pro přihlášení kontaktujte Jakuba Bareše.

O Trenérském programu, metodikách a dalších dokumentech se dozvíte víc zde.

NAPIŠTE NÁM

Máte zájem zahrát si curling a nenašli jste přesně to, co jste potřebovali vědět? Neváhejte nám napsat přes tento krátký formulář.