Projekt Českého svazu curlingu

Curling do škol

Pro školy máme zvýhodněnou nabídku a k dispozici zkušené instruktory. Tak vzhůru na curling!

Proč přijít na curling se školou?

Týmová spolupráce, spousta zábavy a přemýšlení nad strategií dělají z curlingu skvělou sportovní hru pro kolektivy!

Veškeré vybavení je k zapůjčení v halách a k dispozici máme šikovné instruktory curlingu, kteří všechno potřebné předvedou a vysvětlí.

Momentálně je curling pro školy k dispozici za zvýhodněných podmínek v curlingových halách v Praze – Roztylech, Praze – Zbraslavi a Brně.

Praha – Roztyly

V případě zájmu o školní curling v curlingové hale v pražských Roztylech můžete rovnou vyplnit krátký formulář. Můžete si vybrat termín ve všechny úterý a čtvrtky mezi 9:00 a 13:00. Cena za jednoho žáka je stanovena na úrovni 130 Kč za jednu curlingovou lekci.

Brno – Zbrojovka

V případě zájmu o školní curling v curlingové hale v Brně, prosím, napište na adresu hraj@curlingbrno.cz nebo si vyberte z nabídky na webových stránkách www.curlingbrno.cz.

Praha – Zbraslav

V případě zájmu o školní curling v curlingové hale v Praze na Zbraslavi, prosím, napište na adresu curling@centrumtresnovka.cz nebo si vyberte z nabídky na webových stránkách www.centrumtresnovka.cz.

NAPIŠTE NÁM

Máte zájem zahrát si curling a nenašli jste přesně to, co jste potřebovali vědět? Neváhejte nám napsat přes tento krátký formulář.